Cihazınızın konfigürasyonunun hiçbir detayını kaçırmayın

Donanım

Windows PC’de Apple AirPods Nasıl Kullanılır

Apple AirPod’lar tatil sezonunun en sıcak hediyelerinden biri ve egzersiz yaparken veya hareket halindeyken müziklerini dinlemek isteyenler için harika bir kulaklık.

Ancak, iyi ses kalitesine ve etkileyici pil ömrüne sahip rahat kulaklıklardır – bu da onları bir bilgisayar için birincil kulaklık olarak mükemmel bir seçenek haline getirir.

Apple AirPod’ları bir Apple cihazına bağlamak hemen sezgiseldir ve temel olarak sadece kapağı çevirmeyi içerir. Windows’a bağlanmak biraz daha karmaşıktır, ancak ne olursa olsun sadece birkaç dakika içinde gitmeniz iyi olur.

Apple AirPod’ları bir bilgisayarda nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

AirPod’ları Windows PC’ye Bağlayın

Aşama 1. PC’nizdeki ayarlar menüsünü açın. Windows 10’da bunu yapmanın en kolay yolu, ekranın alt kısmındaki görev çubuğunda bulunan Başlat düğmesine ve ardından açılan menüdeki dişli simgesine tıklamaktır.

Adım 2. Bir sonraki menüde, öğesini seçin. cihazlar.

Aşama 3.
Yeni bir Bluetooth cihazı eklemek için ekranın üst kısmındaki artı simgesine tıklayın.

Adım 4.
Bu noktada AirPod’ları eşleştirme moduna almamız gerekecek. AirPod’ların kasasında olduğundan emin olun, kapağı yukarı çevirin ve AirPod yuvaları arasındaki ışık beyaz renkte yanıp sönmeye başlayana kadar kasanın arkasındaki küçük düğmeyi basılı tutun.

Adım 5. PC’nize dönün, seçin Bluetooth 3. adımda açılan menüde

Adım 6.
AirPod’larınız eşleştirme modundaysa, bunları bir sonraki menüde görmelisiniz. PC’nizle eşleştirmek için listedeki girişe tıklayın.

Adım 7. geri cihazlar menüsünde, şimdi AirPod’larınızın altında listelendiğini görmelisiniz. Ses Bölüm.

Çoğu durumda, AirPod’larınız eşleştirilirken kılıfından çıkardığınızda bilgisayarınızın sesi otomatik olarak AirPod’larınıza geçmelidir. Ancak bu şekilde değiştiremezseniz, bunları aşağıdaki adımlarla manuel olarak tercih ettiğiniz ses cihazı olarak seçebilirsiniz.

Adım 8.
Görev çubuğundaki hoparlör simgesine sağ tıklayın.

Adım 9. Seçme Ses Ayarlarını Aç.

Adım 10. Bir sonraki menü, ses cihazınızı seçebileceğiniz bir açılır listeye sahip olmalıdır. Şununla değiştir: Kulaklıklar (AirPods Stereo) ve ses, PC’nizin daha önce ayarlanmış olduğu cihazdan geçmelidir.

AirPod’larınızı daha sonra bir Apple cihazına bağlarsanız ve PC’nize geri dönmek istiyorsanız, kapağı yukarı çevirerek kulaklıkları eşleştirme moduna getirebilmeniz ve ardından AirPod’larınızı aşağıda tartışılan Ses listesinden seçebilmeniz gerekir. Adım 7. Keyfini çıkarın!

OKUMAN  MacBook'unuzun Pilini Değiştirme Zamanının Gelip Gelmediğini Nasıl Anlarsınız?

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Şunlar da hoşunuza gidebilir