Cihazınızın konfigürasyonunun hiçbir detayını kaçırmayın

iphone

iPhone ve iPad için En İyi 6 Selfie Uygulaması

Artık her şeyi anında fotoğraflayabildiğimize göre, kendinizin harika fotoğraflarını çekmek her zamankinden daha kolay. Akıllı telefonunuzda aynı eski kamera uygulamasını kullanmaktan sıkıldıysanız, normal özçekimlerinizi renklendirmenize yardımcı olacak bazı uygulamalar var.

Bunun gibi uygulamalarla, özçekimlerinizi istediğiniz gibi değiştirmek için kullanabileceğiniz yeni efektlere, fotoğraf filtrelerine, çıkartmalara ve daha fazla özelliğe erişebilirsiniz. Selfie çekmeye adanmış birçok uygulama var ve bunların çoğu göründüğü kadar iyi çalışmayabilir. İşte en iyi selfie uygulamalarından bazılarının bir listesi, böylece aramayı atlayabilir ve fotoğraflar için poz verebilirsiniz.

Facetune, selfie fotoğraflarında yüz özelliklerini düzenlemek ve iyileştirmek için kullanılmasıyla bilinir. Fotoğrafları rötuşlamak için birçok düzenleme seçeneğine sahiptir, ancak kullanabileceğiniz birçok yaratıcı düzenleme özelliği de vardır. Örneğin, fotoğrafınızın arka planını değiştirebilir, üzerini boyayabilir, filtreler kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Farklı bir şeyle nasıl görüneceğinizi görmek için saç renginizi değiştirmek veya kıyafetinizin tasarımını değiştirmek gibi şeyler de yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmak ücretsizdir, ancak daha birçok özelliğe erişmek istiyorsanız ödeme yapmanız gerekir.

Bu uygulama aynı zamanda hepsi bir arada bir özçekim düzenleyicisidir ve ayrıca doğrudan uygulama içinde fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Oradan, kamerayı kullanırken yüz özelliklerinizi değiştirebilen veya efektler ekleyebilen filtreler de ekleyebilirsiniz.

Bir fotoğraf çektiğinizde veya film rulonuzdan bir tane seçtiğinizde, onu makyaj özellikleri, yumuşatma, yeniden şekillendirme ve daha fazlası gibi şeylerle düzenleyebileceksiniz. Ayrıca aydınlatmayı düzenleyebilir, önceden hazırlanmış filtreler ekleyebilir veya çıkartmalar, kenarlıklar, metin ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

BeautyPlus Premium, tüm özellikleri kullanmanıza izin verir, ancak birçoğunu ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Bazı harika fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak birçok ayarı da vardır. Ücretsiz olarak deneyin ve daha fazla özellik için Premium sürümünü satın alın.

OKUMAN  YouTube Videolarını iPhone Film Rulonuza Nasıl İndirirsiniz?

Bu uygulama, sizi yaşlı gösterebilmek, başka bir cinsiyet olarak nasıl görüneceğinizi görmek veya başka biriyle yüz takası yapmak gibi yüz değiştiren özellikleriyle popüler oldu. Ayrıca, özçekimlerinizi de düzenlemek için tipik fotoğraf düzenleme özelliklerine sahiptir.

Yüz değiştirme özellikleri bazı komik fotoğraflar çekmenizi sağlar ve net resimler kullanırsanız uygulama yüzünüzü iyi algılar. Ayrıca, bir ödeme duvarının arkasında bazı özellikler olsa da, uygulamanın çoğu ücretsizdir. Bu uygulama, özçekim düzenleme araçları için veya sadece gülmek için harika.

AirBrush ile kameranızı kullanarak doğrudan uygulamada selfie çekebilirsiniz. AirBrush’ı benzersiz kılan şey, fotoğraf çekmeden önce kamerada nasıl göründüğünü görebilmeniz için yaptığınız tüm düzenlemeleri gerçek zamanlı olarak uygulamasıdır. Arayüz Snapchat’e çok benziyor, bu yüzden bu uygulamayı kullanma deneyiminiz varsa, bu uygulamaya alışmanız muhtemelen kolay olacaktır.

Ancak, daha önce çektiğiniz bir fotoğrafı da yükleyebilir ve bu şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu uygulamanın güzel bir özelliği, orijinal fotoğrafı düzenlediğiniz fotoğrafa kıyasla görmek için kullanabileceğiniz bir düğmedir. Diğer selfie uygulamaları gibi, birçok özellik de onların premium planlarına abone olmanızı gerektirecektir. Yine de denemek ve güzel özçekimler yaratmak için yeterince ücretsiz özellik var.

YouCam Makeup’in birçok özelliği mevcuttur ve odak noktası her şeyden çok makyajdır. Belirli bir makyaj stilinin size nasıl görünebileceğini görmek istiyorsanız, bunu yapmak için güzel bir uygulama, ancak resimler çok gerçekçi görünmeyebilir.

Yine de biraz daha iddialı fotoğraflar oluşturmak istiyorsanız, YouCam’in birçok seçeneği var. Yeniden şekillendirme, tonlama, parlatma ve daha fazlası gibi bazı rötuş özellikleri de vardır.

Fotoğraf düzenlemenin yanı sıra, uygulamanın başkalarının makyaj yapmasını veya makyaj görünümlerini izlemesini izleyebileceğiniz bir topluluk yönü de var. Uygulamanın ayrıca cildinize bakmak ve sorunlu bölgelerinizin nerede olabileceğini görmek için yüzünüzü analiz etmesini sağlayabilirsiniz. Makyajla ilgileniyorsanız, YouCam özçekimler veya makyajla ilgili diğer şeyler için kullanabileceğiniz harika bir uygulamadır.

OKUMAN  iPhone'da Klasörler Nasıl Yapılır ve Uygulamalar Nasıl Düzenlenir

Lensa, çok fazla rötuş yapmadan gerçekçi düzenlemeler için harika bir özçekim düzenleyicisidir. Pek çok selfie düzenleme uygulamasında sorun olabilen, rahatsız edici görünmeyen doğru değişiklikler yapmak için yüzü analiz etme konusunda iyi bir iş çıkarıyor. Yani daha doğal bir özçekim düzenleyici arıyorsanız, Lensa tam size göre.

Lensa’nın ücretsiz sürümü ile günde en fazla üç fotoğraf düzenleyebilirsiniz, ancak tüm özellikler sizin için kullanılabilir. Uygulamayı üçten fazla fotoğraf için kullanmak istiyorsanız birkaç çekim yapın ve uygulamayı satın alın. Yıllık, aylık veya haftalık bir plana yükseltebilirsiniz.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Şunlar da hoşunuza gidebilir