Cihazınızın konfigürasyonunun hiçbir detayını kaçırmayın

iOS

iDevice’inizde iOS Aboneliklerinizi Nasıl Görüntüleyebilir ve İptal Edebilirsiniz?

Bir tablete (benim durumumda, bir iPad) sahip olmanın sevdiğim yanlarından biri, tüm basılı dergi aboneliklerimi bırakıp bunun yerine dijitalleşebilmem. Dergilerin yanı sıra, tümü iTunes aracılığıyla erişilebilen ve izlenebilen uygulama yükseltmeleri ve oyunlar gibi başka abonelik türleri de vardır.

Peki ya bir veya daha fazla aboneliğinizi aniden iptal etmeniz gerekirse? Konuştuğum birçok kişi, yanlışlıkla yalnızca masaüstündeki iTunes aracılığıyla bir iptal yapabileceğinizi düşünüyor. Ancak bunu iDevice cihazınızdaki ayarlardan da yapabilirsiniz.

XX Kolay Adımda Bir iOS Aboneliği Nasıl İptal Edilir

  • İlk önce, «Ayarlar”.

Ayarlarda, ekranın üst kısmındaki adınıza dokunun. Bu sizi Apple Kimliğinize götürecektir.

Şimdi bulana kadar aşağı kaydırın iTunes ve App Store”. Bunu seç.

Bir sonraki ekranın üst kısmında Apple Kimliği e-postanızı göreceksiniz. üzerine dokunun.

Şimdi ekranda Apple Kimliğinizi gösteren daha küçük bir beyaz kutu açılacaktır. Tıklamak «Apple Kimliğini Görüntüle”. Bu, sizden hesap şifrenizin (veya Touch ID’niz etkinse parmak izinizi sağlamanız) isteneceği yerdir.

Bir sonraki ekranda, görene kadar tamamen aşağı kaydırın “abonelikler”. üzerine dokunun.

Bu artık aboneliklerinizi göreceğiniz sayfadır. “Aktif” en üstte olanlar ve “Günü geçmiş” en alttakiler.

Bu yüzden «Erkek Sağlığı” Aboneliğim zaten muazzam kaslarım olduğu için. Aboneliğin mevcut durumunu almak için üzerine dokunun.

Yukarıdaki ekran görüntüsüne bakarsanız, abonelik seçeneklerinden birinin yanında küçük bir mavi ok göreceksiniz. Bu, şu anda abone olduğunuz kişi olduğu anlamına gelir. Başka bir abonelik seçeneğine geçmek istiyorsanız, mavi okun hareket etmesi için üzerine dokunun. Veya aboneliği tamamen iptal etmek istiyorsanız, “ simgesine dokunun.Aboneliği iptal et”.

Şimdi kararınızı onaylamanız istenecek ve mevcut abonelik seviyenizde ne kadar zaman kaldığı söylenecek. Hâlâ iptal etmek istediğinizi varsayarak, “ simgesine dokunun.Onaylamak”.

Aboneliğin iptal edildiğinden kesinlikle emin olmak için tekrar aboneliğe geri dönün ve mavi tik işaretinin kaybolduğundan emin olun. Kırmızı «Aboneliği iptal et” bağlantısı da gitmiş olmalı, yerine “Yeniden abone olmak için bir seçenek belirleyin”.

OKUMAN  Sabit Disk iOS 13'te Gösterilmiyor mu? İşte Nasıl Düzeltilir

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Şunlar da hoşunuza gidebilir