Cihazınızın konfigürasyonunun hiçbir detayını kaçırmayın

yazılım

En İyi 7 iMessage Oyunu ve Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Canınız sıkılıyorsa ve arkadaşlarınızla sohbetleriniz durgun görünüyorsa, neden oyun oynamıyorsunuz? İki kullanıcı da iMessage kullanıyorsa, birçok farklı oyun mevcuttur.

Ne oynayacağınızdan emin değilseniz, en iyi iMessage oyunlarını bir araya getirdik ve bu yavaş anlarda nasıl oynanacağını bulduk.

GamePigeon, çok çeşitli iMessage oyunlarını tek bir yerde toplamanın harika bir yoludur. 8 Ball, Sea Battle (sadece yenilenmiş bir Savaş Gemisi), Basketbol, ​​Okçuluk, Dart ve çok daha fazlasını oynayabilirsiniz.

GamePigeon’u oynamak ücretsizdir, ancak Paintball ve 8 Ball’daki yeni desenler gibi şeyler için oyunun kendi içinde birkaç mikro dönüşüm vardır.

Tek yapmanız gereken App Store’dan Game Pigeon’u indirmek ve ardından iMessage içindeki menüden oynamak istediğiniz oyunu seçmek. Diğer kişiye bir davetiye gönderir. Kabul ettiklerinde eğlence başlar.

Moji Bowling, bowling kaşıntısını kaşımak istediğinizde ancak bowling salonuna gidemediğinizde iki oyuncu için harika bir seçenektir. Oyun oynarken duygularla hayat bulan bowling topları ve lobutlarla oyun eğlenceli olduğu kadar sevimli. Kontrol etmek basittir: Topu geri çekip uçmasına izin vererek spin eklemek için sola veya sağa kaydırırsınız.

Moji Bowling, uygulama mağazasında ücretsiz olarak indirilebilir, ancak keyfini çıkarmak için iki oyuncuya sahip olmanız gerekmez. Oyun, en iyi arkadaşlarınıza bir iMessage bowling turnuvasında meydan okumadan önce oyununuzu uygulayabileceğiniz bir solo modu içerir.

Elbette GamePigeon’un bir Mini Golf biçimi var, ancak Bay Putt kadar geniş değil. Oyun, her biri farklı bir temaya sahip dört farklı kursa sahiptir. Çekimlerin hiçbiri basit değildir ve çekimleri duvardan ayırmanızı ve atışı mümkün olduğunca az vuruşla batırmak için diğer hileleri yapmanızı gerektirir.

Diğer iMessage oyunları gibi, Mr. Putt’ı oynamak için gereken tek şey önce oyunu indirmek ve ardından iMessage menüsünden seçmek.

OKUMAN  Arabanızda Apple CarPlay Nasıl Kurulur

iOS’ta pek çok önemsiz oyun var, ancak çok azı gerçek bir meydan okuma sunuyor veya iMessage’da tamamen oynanabilir. Basit Bilgiler farklıdır. Tarih, popüler kültür ve daha fazlası gibi kategorilerden çoktan seçmeli sorular sunar. Her soruyu yanıtlamak için yalnızca birkaç saniyeniz var, bu nedenle hile yapmak ve yanıtı Google’da aramak mümkün değil.

Simple Trivia’nın amacı, rakibinizden daha fazla soruyu doğru cevaplamaktır. Diğer iMessage oyunları gibi, onu başlatmak için hiçbir şey yok. Oyunu App Store’dan indirin ve bu iMessage oyununu oynamaya başlayın.

Truth Truth Lie, klasik bir oyunda yeni bir dönüş. Buradaki öncül, kendiniz (veya herhangi bir şey) hakkında iki doğru ifade ve bir yanlış ifadede bulunmanız ve diğer oyuncuların hangisinin yanlış ifade olduğunu tahmin etmesidir. Harika bir parti oyunu olsa da, tek bir kişiyle oynamak da çok eğlenceli.

Öte yandan, sizi iyi tanıyan biriyle oynuyorsanız, ifadelerinizle yaratıcı olmanız gerekebilir. Truth Truth Lie, ifadeleri de yazmak istemiyorsanız, kendi videolarınızı kaydetmenize olanak tanır. Sadece mağazadan indirin ve deneyin.

Cobi Arrows, iMessage oyunları dünyasında biraz tek boynuzlu at gibidir. Çoğu iMessage odaklı oyun sıradan olsa da, Cobi Arrows tekrar tekrar oynamaya değer kılan dik bir öğrenme eğrisine sahiptir. Oyun sadece eğlence için oynanabilirken, daha fazla hardcore oyuncular için de çekicidir.

Hedef basit: 30 saniyelik süre içinde mümkün olduğunca çok ok at ve mümkün olduğunca çok puan topla. Retikül, siz basılı tuttukça ekran boyunca hareket eder. Oku serbest bırakmak için parmağınızı kaldırmanız yeterlidir. Kulağa kolay geliyor, ancak bir hedef tahtası yapmak biraz pratik gerektiriyor.

Cobi Arrows’u oynamak ücretsizdir, ancak bir video izleyerek veya mod için ödeme yaparak kilidini açabileceğiniz başka oyun modları da vardır.

OKUMAN  Apple Hatırlatıcılarını Etkili Bir Şekilde Kullanmak İçin İpuçları, Püf Noktaları ve Hack'ler

Qiktionary, bir kelime tahmin oyununun basitleştirilmiş bir versiyonudur. Anlamanız için size dört harfli belirli bir kelime verilir. Farklı dört harfli kelimeleri tahmin edersiniz ve hangi harflerin işaretlendiğini not edersiniz. Yandaki bir gösterge, kelimenizdeki kaç harfin doğru olduğunu size söyler.

Bir eleme süreci ile kazanırsınız. Hangi harflerin doğru ve hangilerinin yanlış olduğunu yavaşça daraltarak, gizemli kelimenin ne olduğunu belirleyebilirsiniz. Geniş bir kelime dağarcığına sahip olmaya yardımcı olur, ancak kesinlikle gerekli değildir.

iMessage, iletişimde kalmak ve eğlenmek için harika bir araçtır. Bu oyunlardan birkaçını deneyin ve hangisinin favoriniz olduğunu öğrenin. Birçoğu, eğlence değeri için App Store’daki daha büyük oyunlarla rekabet ediyor.

En sevdiğiniz iMessage oyunu hangisi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Şunlar da hoşunuza gidebilir