Cihazınızın konfigürasyonunun hiçbir detayını kaçırmayın

iOS

En İyi 5 Alternatif iOS Ses Kayıt Uygulaması

Ses tanımanın popülaritesi artmaya devam ederken, cihaz sahipleri yavaş yavaş yazmak yerine telefonlarına konuşmaya yöneliyor. Bu, eve giderken süt almak veya bir kuaför randevusu almak için bir hatırlatıcı ayarladığınızda, telefonunuzun sesli not uygulamasını Notes uygulamanıza yazmaktan daha olasıdır.

Ancak iPhone’un Sesli Notlar uygulaması ne kadar değerliyse, sınırlamaları da var. Podcast’iniz için şarkı kaydetmek veya biriyle röportaj yapmak istiyorsanız, daha fazla özelliğe sahip bir uygulamaya ihtiyacınız olacak.

Arka planda bilgisayar ekranı ile ön planda mikrofon

Ses Kaydedici HD (2.99 $)

Ses Kaydedici HD yerleşik ses kalitesi yapılandırma araçları sayesinde kayıtlarınız üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Ses Kaydedici HD en iyi kullanım listesi

Kayıt yaparken telefonunuzda diğer uygulamaları çalıştırabilirsiniz, bu da onu sınıf dersleri gibi uzun kayıt oturumları için ideal hale getirir. Ayrıca, ses kırpma ve yüksek kaliteli dosyaları M4A’ya dönüştürme dahil olmak üzere bir ücret karşılığında ekstra özellikler ekleyebilirsiniz.

Sadece Kaydet’e Basın (4.99 $)

Bir şey kaydetmeniz gerektiğinde her zaman önceden uyarı almazsınız. Sadece Kaydet’e basın Sesli komutla veya birkaç dokunuşla hızlı bir şekilde kayıtları yakalamanıza yardımcı olur.

Sadece iPhone'da Kayıt uygulamasına basın

Apple Watch’unuzu kullanarak da kayıt yapabilir, ardından kaydı daha sonra senkronize edebilirsiniz. Bu uygulamayla ilgili en iyi şeylerden biri, ister klasörler halinde olsun ister otomatik olarak buluta kaydediyor olun, kayıtlarınızı kolayca organize etme yeteneğidir.

Ses Kaydedici Lite (Ücretsiz)

Maliyetsiz bir seçenek arıyorsanız, Ses Kaydedici Lite amaçlarınıza hizmet etmelidir. Kristal netliğinde ses, düzenleme, arama kesintisi yönetimi ve ücretli arama kayıt uygulamalarında bulduğunuz tüm temel özellikleri elde edeceksiniz.

iPhone'da Ses Kaydedici Lite uygulaması

Dropbox’a yükleme, dosyaları e-postayla gönderme, mp3’e dönüştürme ve kayıtları kırpma gibi özellikler için, maliyeti 3,99 ABD doları olan Voice Recorder Pro’ya yükseltmeniz gerekir.

OKUMAN  iDevice'inizde iOS Aboneliklerinizi Nasıl Görüntüleyebilir ve İptal Edebilirsiniz?

Ses Kaydedici ve Ses Düzenleyici (Ücretsiz)

Ücretsiz sürümü ile Ses Kaydedici ve Ses Düzenleyicisınırsız kayıt ve Dropbox ve iCloud Drive gibi uygulamalara yükleme yeteneği dahil olmak üzere diğer kayıt uygulamalarında gördüğünüz standart özelliklere sahip olacaksınız.

Ses Kaydedici ve Ses Düzenleyici uygulaması

Bununla birlikte, üstün özellikler, bu uygulamayı diğerlerinden, özellikle de transkripsiyon yazılımından ayırır. için bir kere 4,99 ABD doları tutarındaki satın alma, kayıtlarınız için deşifre, çoklu ses biçimleri ve şifre koruması elde edeceksiniz. Ama 4,99$ aylık abone aramaları kaydetmenize de olanak tanır.

Otter Sesli Toplantı Notları (Ücretsiz)

Toplantıları düzenli olarak kaydetmeyi planlıyorsanız, Otter Sesli Toplantı Notları etrafta olması için kullanışlı bir araçtır. Sadece Kaydet’e basın ve Otter işini yapmaya, gerçek zamanlı olarak kaydetmeye ve kopyalamaya başlar.

Otter Voice Toplantı Notları uygulama ekranı

Toplantı bittiğinde, notlarınızı ekibinizdeki diğer kişilerle paylaşabileceksiniz. Hepsinden iyisi, her şey daha sonra başvurmak üzere uygun bir yerde saklanır.

Ses Değiştirici Plus (Ücretsiz)

Kayıtlarınızla biraz eğlenmek istiyorsanız, Ses Değiştirici Artı bir göz atmaya değer. Sadece bir ses seçin, Kaydet’e dokunun ve konuşmaya başlayın. Konuşmanız bittiğinde, az önce kaydettiğiniz klibi farklı bir sesle oynatabilirsiniz.

Voice Changer Plus uygulama penceresi

Bir robot, sivrisinek veya Darth Vader gibi ses çıkar ve efektleri abartmak için sesinizi hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz. 55 farklı ses seçeneği vardır ve daha özelleştirilmiş bir ses oluşturmak için birden fazla efekti katmanlayabilirsiniz.

iOS aygıtınıza isteğe bağlı kayıt ekleyerek üretkenliği artırabilir ve bu değerli ses anlarını kaçırmayı önleyebilirsiniz. İster bebeğinizin ilk sözlerini yakalamaya çalışıyor olun, ister iş yerinde öğleden sonra beyin fırtınası toplantısı yapıyor olun, ihtiyacınız olan tüm özellikleri uygun bir fiyata sağlayacak bir uygulama var.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Şunlar da hoşunuza gidebilir