Cihazınızın konfigürasyonunun hiçbir detayını kaçırmayın

Donanım

Apple Kalem Pilinizi Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Bir Apple Pencil satın aldıysanız veya hediye aldıysanız, tebrikler. Artık iPad’inizi kullanma şeklinizde ezber bozan bir Apple aksesuarının gururlu sahibisiniz. Ancak hemen fark edeceğiniz şeylerden biri, Apple Pencil pilinizin ne kadar yüksek veya düşük olduğunu bilmenin bir yolu olmadığıdır.

Genellikle teknik cihazlarda ve aksesuarlarda, pilin azaldığını gösteren bir pil göstergesi veya küçük bir ışık bulunur. Ama Apple Pencil’da hiçbir şey yok. Peki, o bebeğe pil takviyesi yapmak için şarj cihazını ne zaman çıkaracağınızı nasıl bileceksiniz?

iPad Pil Widget’ı ile Tanışın

Son zamanlarda, iPad’inizin pil seviyesini ve iPad’inize bağlı herhangi bir şeyi (Apple Pencil pili gibi) gösteren yeni bir widget tanıtıldı. Apple Pencil’ınızın ne kadar pil kaldığını bir bakışta görmek için kullanmanız gereken şey budur.

iPad’inizin ana ekranında, kullanıma hazır widget’ların listesini görene kadar sağa kaydırın.

Onlardan biri çağrılacak piller. en üste getirin Sabitlenmiş Favoriler ve ayrıca üzerinde geçiş yapmanızı tavsiye ederim Ana Ekranda Tut seçenek.

Şimdi ana ekrana dönerseniz, iPad’inizin pil seviyesiyle birlikte ekranınızda Piller widget’ının göründüğünü göreceksiniz.

Apple Pencil pil seviyesini görmek için iPad’e yaklaştırmanız yeterlidir. iPad ile ilk kez kullanıyorsanız, widget’ta görünmeden önce iPad’in Bluetooth özelliğini açmanız ve iPad ile Apple Pencil’ı eşleştirmeniz gerekir.

İkisi eşleştirildiğinde ve birbirine çok yakın olduğunda, artık Apple Pencil’ın pil seviyesiyle birlikte widget’ta göründüğünü göreceksiniz.

Apple Pencil herhangi bir zamanda widget’tan kaybolursa, onu iPad’e yaklaştırın veya Bluetooth ile yeniden eşleştirin.

Apple, bir Apple Pencil’ın pil ömrünün 12 saatlik sürekli kullanım olduğunu iddia ediyor; bu nedenle, onu ne sıklıkta kullandığınıza bağlı olarak, kritik bir anda pilinizin bitmesini istemiyorsanız, pil seviyesine dikkat etmeniz önemli olacaktır. an.

OKUMAN  Apple Watch Nasıl Güncellenir

Apple Pencil ve şarj etme konusundaki deneyimlerinizi yorumlarda bize bildirin.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Şunlar da hoşunuza gidebilir